Технологія
Chroma
Optimizer

Технологія Chroma Optimizer контролює відбите світло і сприяє достовірному відтворенню оригінальних кольорів.

При цьому використовуються прозорі чорнила, спеціально розроблені компанією Canon для забезпечення більш високої якості зображення за умови друку на глянсовому або напівматовому папері.

В результаті отримуємо відразу кілька корисних для друкованих фотографій ефектів.

Перший – це коректне відбиття світла при перегляді отриманої фотографії.

Зазвичай світло, що потрапило в місця стику декількох крапель, може відбиватися по-різному в залежності від щільності і кольору фарби. Через це частина зображення може виявитися більш тьмяною, а інша частина, навпаки, освітленою.

Застосування чорнила Chroma Optimizer дозволяє нівелювати цей ефект, оскільки вони накривають всі фарби на аркуші.

Другий ефект спостерігається в процесі друку зображень з чорним кольором.

Без використання Chroma Optimizer темні області будуть здаватися світлішими через відбиття світла, а з такими чорнилом виходить більш чіткий і глибокий чорний колір, що надає зображенню насиченість.

Третій ефект полягає у відсутності порошкового ефекту (Bronzing) у випадку друку однотонного зображення в монохромному режимі.

Без Chroma Optimizer на однотонних ділянках зображення можна побачити грубі ділянки з поперемінним зменшенням і збільшенням яскравості точки.

З Chroma Optimizer цей ефект помітно згладжується, а напівтони відтворюються чіткіше і плавніше.

Таким чином нові чорнила Chroma Optimizer дозволяють досягти більш реалістичного зображення на відбитках.

А за допомоги п’яти спеціальних некольорових фарб користувач отримуватиме класичні чорно-білі відбитки і створюватиме прекрасні нейтральні фотографії з точною деталізацією, плавними переходами напівтонів і щільністю, що нагадує традиційні світлини, виготовлені хімічним методом.