Що ми вміємо

Колір здатний на все: він може народити умиротворення, спокій або збудження. Він може створити гармонію або викликати потрясіння, від нього можна очікувати будь-яких чудес

– Жак В’єно

Друк на полотні

Під час друку на полотні текстура тканої тканини змінює сприйняття світлини, а фірмові чорнила і захисне покриття лаком забезпечують насичений яскравий колір, стійкість до вигорання, високу якість зображення.

Для отримання завершеного інтер’єрного рішення ми пропонуємо замовити не тільки друк зображення на полотні, а ще й натяжку на підрамник, а також оформлення в раму.

Художній фотодрук

Для друку фотографій ми використовуємо надсучасний 12фарбовий принтер Canon IPF PRO-2000, що забезпечує чудову колірну гамму і вражаючу передачу відтінків.

Фотографи особливо оцінять технологію Chroma Optimizer, що дозволяє досягти більш реалістичного зображення з чіткими і плавними півтонами. Відбитки збережуть яскраві кольори яскравими, світлі тони світлими, а замовники бачитимуть справжній чорний колір.

Портрет за фотографією

У Вас є улюблене фото, де ви виглядаєте ідеально? Або Ви бажаєте зробити подарунок близькій людині?

Обирайте фотографію! Все інше забезпечать наші майстри: додадуть допоміжні елементи, замінять фон і виконають будь-які види фотомонтажу.

Після подальшіої обробки Ваша фотографія набуде вигляду справжньої картини, намальованої фарбами. У підсумку портрет стане чудовою прикрасою інтер’єру і приводом для гордості.

Потіште себе або своїх близьких незвичайним подарунком!

Репродукції картин

Якщо Ви шанувальник живопису в цілому або якогось майстра зокрема, то картини кращих світових художників безсумнівно торкнуться струн Вашої душі!
 
Скориставшись нашою галереєю, Ви можете вибрати вподобане зображення, а ми перенесемо його на полотно.
 
Крім того ми можемо нанести об’єм, що імітує техніку малюнка фарбами та оформити відбиток в раму.

Широкоформатне сканування та копіювання

Широкоформатне сканування виконується на сканері Contex, що дозволяє мінімізувати геометричні спотворення при оцифруванні креслень, карт та інших точних зображень.

Також ми скануємо картини, плакати, ілюстрації з максимально коректним відображенням кольору. Приймаються оригінали шириною до 900мм і товщиною до 15мм.

Далі можемо виготовити кольорові або ч/б копії, з масштабуванням або без.

Модульні картини

Модульні картини цікаве рішення для тих, хто хоче швидко і недорого освіжити інтер’єр.

Незвичайні композиції, що складаються з секцій нестандартних розмірів і різної глибини стануть цікавим кольоровим акцентом у будь-якому приміщенні.

Крім того, модульну картину ми можемо виготовити і за вашою фотографією. Для цього запропонуємо оригінальну розбивку зображення на частини і виготовимо комплект підрамників за індивідуальними розмірами.

Обробка цифрових зображень

Ми виконуємо:

складання фотоколажів;

реставрацію старих фотографій;

колоризацію (розфарбовування ч/б фото);

корекцію кольорів;

фотомонтаж і ретушування;

стилізацію

і багато іншого.