Проекти за нашої участі

Колір був даний людям не для того, щоб ми наслідували Природі. Він був даний, щоб ми могли висловити свої емоції

– Анрі Матісс

Соціальний фотопроект

Сильні духом

Вже тричі в Запорізькому туристичному інформаційному центрі відкривалася фотовиставка «Сильні духом». В цьому соціальному проекті взяли участь люди з інвалідністю з усієї України.

Автор і організатор проекту – Маріанна Смбатян має 1-у групу інвалідності та з дитинства пересувається на візку. Дівчина створила цей проект для того, щоб показати соціуму, що люди з інвалідністю можуть бути красивими, артистичними і конкурувати з професійними фотомоделями.

Учасники проекту перевтілилися в таких відомих персонажів, як Малефісента, Білосніжка, Едвард руки-ножиці, Дейнеріс Таргарієн, Джек Горобець, Нефертіті, Чарлі Чаплін, Ейнштейн і в багатьох інших. Протягом трьох сезонів проекту “Сильні Духом” в ньому взяли участь більше 40 моделей з інвалідністю і було створено понад 90 образів!

Все це стало можливо завдяки волонтерам: фотографам, візажистам і перукарям. Деякі з них лишаються разом з проектом з самого першого сезону. Вони кажуть, що коли здається, що опускаються руки, варто лише поглянути на ці фотографії – і все минає.

Друк фотографій для проекту виконаний в компанії «Колор-люкс» на виставковому напівглянсовому фотопапері.

Натисніть на будь-яке фото для переходу на facebookсторінку організатора проекту Маріанни Смбатян

Виставка

Таємничий світ. Хортиця

На спільній фотовиставці «Таємничий світ. Хортиця », що проходила в липні 2019 р. в Запорізькому туристичному інформаційному центрі, були представлені 12 робіт фотографа Ігоря Лаврова і депутата Запорізької облради Віктора Бусько.

Бажання створити таку виставку виникла у Ігоря Лаврова давно – він хотів поділитися з запоріжцями своїм баченням дивовижної Хортиці. Особливо йому подобається фотографувати диких тварин, які мешкають в глибинних територіях острова, де не зустрінеш людей.

— Бувають ситуації, коли я бачу фотографію перед своїми очима ще до того як зробив її. Я хочу втілити цю картину в реальність. І коли у мене це виходить, то це велике щастя. Я намагаюся продумувати свої зйомки і підбираю відповідний час. Звичайно, заради цього доводиться жертвувати – часом, сном, але результат того вартий, — розповів Ігор.

Фотороботи І.Лаврова для виставки були надруковані в компанії Колор-люкс на бавовняному полотні, натягнуті на підрамники, покриті захисним лаком і оформлені в рами.

Натисніть на будь-яке фото для переходу на facebookсторінку Ігоря Лаврова.

Оформлення інтер'єру

База відпочинку «Azov le Chalet»

Теплота, затишок і продуманість всіх деталей це те, що буде вас оточувати весь час, проведений на базі відпочинку «Azov le Chalet».

База відпочинку «Azov le Chalet» розташована в унікальному і дивовижному місці курорту Кирилівки, а саме в безпосередній близькості від відомого заповідника «Бірючий острів», в селищі Степок.

Французький шарм, світлі шале, комфортабельні номери змусять задуматися про те, де ви дійсно проводите свій відпочинок – на Азовському морі або в європейському готелі.

База відпочинку «Azov le Chalet» – сучасні шале з французькими нотками в дизайні, приймає відпочивальників щорічно, з травня по вересень.

Підбір і друк репродукцій картин відомих художників для проекту виконані компанією «Колор-люкс». Копії робіт виготовлені на бавовняному полотні, натягнуті на підрамники та оформлені в рами.

Натисніть на будь-яке фото для переходу на сайт бази відпочинку «Azov le Chalet»